۳ دلیل استفاده کسب و کارها از بازاریابی ایمیلی

با سلام و احترام خدمت شما دوستان گرامی در این آموزش به دلایل مهم استفاده کسب و کارها از بازاریابی ایمیلی پرداختیم.

۳ دلیل استفاده کسب و کارها از بازاریابی ایمیلی

۱- تغییر بازاریابی

بازاریابی به شکل قابل‌توجهی در چند دهه اخیر تغییر کرده است. پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه فناوری به تولید پلتفرم‌هایی مانند بازاریابی شبکه‌ای در شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو منجر شده‌اند و به این شکل بازاریاب‌ها دیگر محدودیت و کمبودی در زمینه پلتفرم‌های بازاریابی ندارند.

۲- افزایش بودجه

طبق تحقیقات، گزارش شده که بیش از نیمی از تمام بازاریاب‌هایی که با آن‌ها مصاحبه شده است، می‌خواهند بودجه اختصاص یافته به بازاریابی ایمیلی خود را افزایش دهند. زیرا از اقدامات گذشته خود در این زمینه رضایت دارند.

بازاریابی ایمیلی

پس چه چیزی در پس بازاریابی ایمیلی نهفته است که آن را در این عصر شبکه‌های اجتماعی باز هم بخشی از راهبردهای موفق بازاریابی نگه داشته است؟

نگرش‌هایی که می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید

یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که بازاریابی ایمیلی در اختیار مردم قرار می‌دهد، نحوه گزارش و تحلیل جزئی‌نگر آن است.
برخلاف کانال‌های بازاریابی قدیمی، مانند انتشار آگهی در جراید و رادیو و تلویزیون، گزارش و تحلیل‌های بازاریابی ایمیلی نظرات ارزشمندی در مورد موفقیت کلی کمپین بازاریابی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد.

بازاریابی ایمیلی
درحالی‌که بیشتر اپلیکیشن‌های بازاریابی ایمیلی معیارهای ساده مانند تعداد کلیک و بازشده ایمیل را نشان می‌دهند، اپلیکیشن‌های بهتری نیز وجود دارند که به شما اجازه نگاهی عمیق‌تر به جزئیات را می‌دهند. نگاهی به معیارهایی نظیر مدت‌زمانی که مخاطبین برای خواند ایمیل‌هایتان صرف کرده‌اند و همچنین دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای دسترسی به ایمیل شما مورد استفاده قرارگرفته‌اند، اطلاعات خوبی در زمینه کارآمد بودن کمپین بازاریابی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد.

پیشنهاد میدم این مقاله رو هم بخونید  ایمیل مارکتینگ و رازهایی طلایی که باید بدانید

بازاریابی ایمیلی نیازمند زمان زیادی نیست

اغلب کارهای خوب و مفید کارهایی زمان‌بر هستند. برای کسب‌وکارهای کوچکی که معمولاً بدون منابعی کار می‌کنند که در اختیار کسب‌وکارهای بزرگ است، زمان مورد نیاز برای هر کاری باید به‌دقت سنجیده شود.
ما متوجه شدیم که به‌طور معمول حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا یک کاربر معمولی اولین کمپین بازاریابی ایمیلی خودش را راه‌اندازی کند. این ۳۰ دقیقه شامل واردکردن فهرست مخاطبان، طراحی قالب، آزمودن و بالا رفتن آدرنالین و خوشحالی از فشردن دکمه ارسال می‌شود.

۳- رعایت اصول اساسی کار

زمانی که بحث کسب‌وکارهای کوچک به میان می‌آید، واقعیت این است که همه‌چیز به بازگشت سرمایه و زمان مورد نیاز برای آن ختم می‌شود. کسب‌وکارهای کوچک باید بتوانند هر ریال از بودجه بازاریابی‌شان را توجیه کنند و همین موضوع سبب می‌شود به بازاریابی ایمیلی روی بیاورند.

بازاریابی ایمیلی
بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته هر دلاری که در بخش بازاریابی ایمیلی خرج می‌شود، ۴۴ دلار سود به همراه می‌آورد. اگرچه این آمار کمی اغراق‌شده به نظر می‌رسد، اما به‌سختی می‌توان با توانایی اثبات‌شده بازاریابی ایمیلی در ایجاد نتایج فوق‌العاده مخالفت کرد.
به‌منظور تعامل مجدد با مشتریان قبلی، ایجاد مشتریان جدید و فروش محصولاتی متفاوت به مشتریان فعلی، به‌وسیله ایمیل با پایگاه داده مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. زمانی که شما کمپین‌های ایمیلی متمرکز بر روابط فعلی خود ایجاد می‌کنید، روشی غیرتهاجمی را انتخاب کرده‌اید که مطمئناً در آینده نتیجه خواهید گرفت.

 

اگر الان وقت مطالعه مقاله را ندارید نسخه pdf را از اینجا دانلود کنید.

درباره نویسنده

متخصص بازاریابی اینترنتی و علاقه مند به کسب و کارهای آنلاین آماده ام تا رسیدن به قله های موفقیت در کنار شما دوستان عزیز باشم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد تخفیف 30 درصدی برای تهیه محصول بازاریابی با اینستاگرام
جزو اولین نفراتی باشید که از این پیشنهاد ویژه استفاده می کند.
کد تخفیف 30sh
ایمیل شما نزد ما کاملا محفوظ است.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
بیش از ده ویدﺋوی آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی
پیشنهادهای ویژه این محصول به مدت محدود می باشد
جزو اولین نفراتی باشید که از این دو پیشنهاد ویژه بهره مند می شوند.
همین حالا رایگان این محصول را دریافت می کنم