قوانین و مقررات

در وبسایت شهر آبی قصد دارم به روز ترین و جدیدترین مطالب آموزشی در زمینه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی آنلاین قرار داده میشود.
آموزش کسب و کار اینترنتی کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کردن همه قوانین در سایت ما الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانهhttp://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد .

مطالب و فایل‌های صوتی و تصویری این وبسایت توسط احمد سلگی و یا با نظارت کامل اینجانب تهیه می شود.

– در این سایت مقالات و فایل‌های صوتی و تصویری رایگانی در اختیار علاقمندان قرار داده ام تا با مطالعه و بررسی آنها بتوانند مشکلات کسب و کار اینترنتی خود را برطرف کرده و راهکارهایی جهت افزایش مهارت‌های خود پیدا کنند.

– برای استفاده از مطالب نیازی به عضویت در سایت نمی‌باشد و شما می‌توانید بدون عضویت از تمامی مطالب استفاده نمایید.

– شما می‌توانید از تمامی مطالب قرارداده شده در سایت استفاده نمایید و درصورت تمایل و نیاز، با ذکر منبع آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

– سوالات و اشکالات خود را می‌توانید به آدرس ایمیل info@shahreabi.com ارسال کرده و یا در بخش نظرات مقالات با ما درمیان بگذارید.

– در ارسال نظرات لطفاً موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری کنید.  مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده خودش می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را رعایت کنید.

از همراهی شما دوستان عزیز متشکریم.

احمد سلگی

 

کد تخفیف 30 درصدی برای تهیه محصول بازاریابی با اینستاگرام
جزو اولین نفراتی باشید که از این پیشنهاد ویژه استفاده می کند.
کد تخفیف 30sh
ایمیل شما نزد ما کاملا محفوظ است.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
بیش از ده ویدﺋوی آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی
پیشنهادهای ویژه این محصول به مدت محدود می باشد
جزو اولین نفراتی باشید که از این دو پیشنهاد ویژه بهره مند می شوند.
همین حالا رایگان این محصول را دریافت می کنم