کلمات ارزشی در ایمیل مارکتینگ

با سلام و احترام خدمت شما دوستان گرامی در این آموزش نقش کلمات ارزشی در ایمیل مارکتینگ پرداخته‌ایم.

اضافه کردن کلمات ارزشی در ایمیل مارکتینگ

کلمات ارزشی کلماتی هستند که مخاطب شما را با اطلاعاتی که به‌طور شخصی به آن‌ها مربوط است ربط می‌دهند. کلمات ارزشی به مخاطب می‌گوید ایمیلتان به‌جای اطلاعات عمومی، حاوی اطلاعات شخصی است.

ایمیل مارکتینگ

ایده‌های زیر برای استفاده از کلمات ارزشی در موضوع ایمیل، مفید است:

کلماتی که بر روی موضوع موردعلاقه ویژه‌ای در ایمیلتان در ایمیل مارکتینگ تأکید می‌کنند

برای مثال، اگر ایمیل شما حاوی اطلاعاتی درباره‌ی یک باشگاه بدن‌سازی جدید است، عبارتی بنویسید که شامل کلمه‌ی بدن‌سازی باشد، مانند: «با ورزش در باشگاه بدن‌سازی ما اندام خود را سریع‌تر روی فرم بیاورید.»

موضوع ایمیل را طعمه‌ای برای جذب مخاطب قرار دهید (داستان)

من ماهیگیر خوبی نیستم اما دوست دارم گاه و بی گاه ماهی بگیرم و آزاد کنم؛ بنابراین تصمیم گرفتم در خبرنامه ایمیلی نکاتی درباره ماهی‌گیری که صاحب مغازه فروش طعمه ماهی محل می‌نویسد مشترک شوم. موضوع یکی از ایمیل‌هایی که دریافت کردم این بود: این ماهی قزل‌آلای بزرگ را ببینید که در مازندران صیدشده است. ایمیل را باز کردم. عکس ماهی در قسمت بالا سمت راست قرار داشت اما خیلی کوچک بود. زیر عکس نوشته بود برای دیدن کلیک کنید تا تصویر بزرگ شود. کلیک کردم و یک‌دفعه وارد سایت طعمه فروشی محل شدم که در آن عکس بزرگی از پدر و پسر خوشحالی که ماهی قزل‌آلای بزرگی در دست داشتند، دیده می‌شد. در کنار این عکس، عکس طعمه‌ای بود که برای گرفتن ماهی استفاده‌شده بود و صاحب مغازه توصیه کرده بود تعداد زیادی از این مگس‌ها را به هم ببندید.

پیشنهاد میدم این مقاله رو هم بخونید  ۱۰ اشتباه بزرگ در متن ایمیل

ایمیل مارکتینگ

همچنین گفته بود در تور ماهی‌گیری بعدی‌اش هشت فرد خوش‌شانس را دقیقاً به همان‌جایی می‌برد که این پدر و پسر ماهی گرفته بودند. نکته‌ی اصلی ایمیل این مغازه‌دار آن‌قدر خوب منتقل‌شده بود که وقتی تماس گرفتیم خیلی وقت بود ظرفیت تکمیل شده بود. بقیه خبرنامه‌های این مغازه حاوی نکات مفیدی درباره ماهی‌گیری و برنامه سفرهای ماهیگیری‌اش بود تا بدین ترتیب با هرکسی که آمادگی نداشت یا نمی‌توانست فوراً اسم بنویسد، ارتباطش را حفظ کند.

کلماتی که بر عقاید و نگرش‌های مخاطب تأکید می‌کنند در ایمیل مارکتینگ به کار ببرید

برای مثال اگر اتومبیل می‌فروشید و مخاطب شما به رانندگی با ماشین‌های کم‌مصرف اعتقاد دارد، در ایمیل مارکتینگ که انجام می‌دهید حتماً ایمیلی با این موضوع برایش بفرستید: «سه‌راه برای بهبود مصرف سوخت اتومبیل در شب»

کلماتی که به مخاطب انگیزه می‌دهد

برای مثال، اگر مخاطب باصرفه جویی تشویق می‌شود در ایمیل مارکتینگ از کلماتی استفاده کنید که میزان صرفه‌جویی را که در ایمیل پیشنهاد می‌دهید، نشان می‌دهد. مانند: «با این ایمیل بیش از ۱۰۰ هزار تومان صرفه‌جویی کنید.»

ایمیل مارکتینگ

و در آخر پیشنهاد می‌شود ویدیوی کوتاه شهر آبی رو که راهنمای خوبی برای افرادی که می‌خواهند تازه ایمیل مارکتینگ رو شروع کنند و با انواع و اقسام سرورهای ارسال ایمیل و مزایای اونها آشنایی ندارند تماشا کنید.

 

اگر الان وقت مطالعه مقاله را ندارید نسخه pdf را از اینجا دانلود کنید.

 

درباره نویسنده

متخصص بازاریابی اینترنتی و علاقه مند به کسب و کارهای آنلاین آماده ام تا رسیدن به قله های موفقیت در کنار شما دوستان عزیز باشم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد تخفیف 30 درصدی برای تهیه محصول بازاریابی با اینستاگرام
جزو اولین نفراتی باشید که از این پیشنهاد ویژه استفاده می کند.
کد تخفیف 30sh
ایمیل شما نزد ما کاملا محفوظ است.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
بیش از ده ویدﺋوی آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی
پیشنهادهای ویژه این محصول به مدت محدود می باشد
جزو اولین نفراتی باشید که از این دو پیشنهاد ویژه بهره مند می شوند.
همین حالا رایگان این محصول را دریافت می کنم